Bemutatkozas

Options
kolenat
kolenat Posts: 3 Member
Sziasztok,

Latom, hogy letezik ez a magyar forum szeruseg, de kicst furcsa, hogy semmilyen topic nincs. Szoval gondoltam ha mar azonos cel erdekeben kuzdunk, akkor probaljuk meg kicsit motivalni es megismerni egymast :)
Kezdenem a szokasos dolgokkal, en 35 eves vagyok, Svajcban elek es dolgozom. Alapvetoen egyerekkorom ota tulsulyos vagyok, es mar a gyerekkoromra ranyomta a belyeget az allando dieta es tarsai.
Nem regiben volt egy tudogyulladasom, es valahogy az mintha megvaltoztatott volna bennem sok mindent: dohanyoztam napoi par szallal, mara teljesen letettem, napi min.3 liter vizet megiszem, probalok rendszeresen bicajozni es ugye persze az etkezesre odafigyelni.
Ennyi az objektiv resze, de nyilvasn vannak az embernek gyengebb vagy szarabbul sikeredett pillanatai, amikor jol esik olvasni mas sikertorteneteit :)
Egyelore ennyi, meglatom, hogy van-e itt rajtam kivul mas is :)

Tibor

Replies

  • tundebo
    tundebo Posts: 61 Member
    Options
    Szia Tibor!

    En 34 eves vagyok s Salzburban elek a csaladommal. Van egy 5 eves kislanyom s ferjem. Terhessegig rendszeresen mozogtam nem is volt problema s sulyommal. De a szules utan mar nem volt idom a sporttal foglalkozni igy a felesleges kilog csak rakodtak s rakodtak.
    Minden evben elhataroztam hogy tobbet mozgok de ido hianyaban mindig elmaradt.
    Tavaly sajnos beteg lett a kislanyom /vese-rak/ s abszolult felfordultak a minden napjaink.
    Szerencsere a kezelesnek a multheten vege lett s mar jol erzi magat. Gondoltam itt az ido hogy vegre tenyleg leadjam azt a par 6-8 kg felesleget. Visszagondoltam hogy O milyen erosen es ugyesen legyozte a rakot akkor en miert nem tudok odafigyelni az evesre s a mozgasra.
    Egyenlore ennyi.

    Tünde
  • kutazsa
    kutazsa Posts: 6 Member
    Options
    Sziasztok!

    En Romaniai vagyok, Csikszeredai, 25 eves es eleg hullamzo a kapcsolatom a testemmel :) furcsan hangzik, de gondolom nem vagyok ezzel egyedul... neha tetszik ahogy van s elfogadom vagy legalabbis megprobalom, maskor meg haragszom magamra, hogy csak egy kevestol kene megszabadulnom s megsem megy mikor masok 50 kg-ot adnak le.
    Az mar biztos hogy csak a kaja megvonastol nem tudok lefogyni, mert nagyon szeretem a hasam.
    Most megprobalom minden nap mozogni. Remelem kitarto maradok.

    Tunde eleg kemeny dolgokon mehettel keresztul, jo nagy motivaciot kaptal, hajra!!

    Zsuzsa
  • tundebo
    tundebo Posts: 61 Member
    Options
    Szia Zsuzsa,

    Csak most olvastam a levelet , bocsi,hogy nem valaszoltam elobb.
    En is hasonlo keppen vagyok a testemmel. Neha tok jo de neha nagyon nem erzem jol a testemben.

    Tunde
  • crane99
    crane99 Posts: 3
    Options
    Sziasztok!

    Élesszük fel ezt a topicot! :smile:
  • tundebo
    tundebo Posts: 61 Member
    Options
    Szia,

    :smile: OK.
  • tundebo
    tundebo Posts: 61 Member
    Options
  • crane99
    crane99 Posts: 3
    Options
    Ki mit mozog a kalóriaszámláson felül?
  • kolenat
    kolenat Posts: 3 Member
    Options
    Sziasztok Mindenki :)

    Nem is lattam, hogy itt vannak uzenetek, mert a mobilrol hasznalom a programot es ott nem jelzi, hogy ennyi kis lelkes csapattars van :)

    Mozgas tekinteteben en az otthoni kis szobakerekparomat hasznalom rendszeresen. Igyekszem minden nap, de egy heten legalabb 4-5 alkalommal tekerni 20km-t. Probalom pulzus alapjan, es azt vegig a megfelelo zonaban tartani. Ezzel kb. 400kcal-tol tudok megszabadulni alkalmankent :)

    Es Ti min izzasztjatok magatokat?

    Tibor
  • kolenat
    kolenat Posts: 3 Member
    Options
    Szia Tunde,

    Elnezest, de az elobbi post-ban leirtak alapjan nem lattam, hogy vannak itt uzenetek, remelem, hogy meg olvasod :)
    Hogy vagytok januar ota? Gyerkoc rendben van? Sikerult raszanni magad a kaloria egetesre? :)

    Tibor
  • crane99
    crane99 Posts: 3
    Options
    Sziasztok!

    Én is az otthon való mozgásnak vagyok a híve. Két hete elkezdtem egy edzésformát a Focus T25-öt. Heti öt napon keresztül, napi 25 perc intenzív mozgásról szól. Nagyon izzaszt. 240-340 kalória szokott kb. lenni, amit elégetek ilyenkor. Az egész testet átmozgatja, minden nap másféle gyakorlatokat kell csinálni, így nem szokja meg a test a mozgássort.
  • tundebo
    tundebo Posts: 61 Member
    Options
    Szia,

    Szerencsere minden ok a lanyunkkal, 3 havonta jarunk ellenorzesre. :)
    Probalok naponta otthon tornazni JM 30 Day Shred-et csinalom,. Remelem lesz eredmenye is.

    Szep napot mindenkinek.
  • Mogyzi
    Options
    Sziasztok! Már egy ideje terveztem hogy beköszönök, csak valahogy mindig elmaradt a dolog.. Ha van még aktív felhasználó ebben a csoportban, örülnék pár amolyan "netes" barátnak (nekem sokat segít ha van kivel versenyezni). A sztorim hosszú, inkább nem untatok vele senkit :smiley: a lényeg annyi hogy förtelmes 33 kilótól próbálok mostantól majd megszabadulni.. Újabban a mobilos alkalmazás verzióját használom az oldalnak és érdekelne hogy van-e még olyan elvetemült rajtam kívül aki magyar étkekkel igyekszik bővíteni az adatbázist? :smiley:
  • KissRita
    KissRita Posts: 1 Member
    Options
    Sziasztok!
    Elég régi a legutóbbi bejegyzés, van itt még aktív tag? Előttem szólóhoz csatlakozva engem is motivál a verseny, és jól jön néha a biztatás is, amit örömmel viszonozok.
    Kb. 10 kiló a cél, ehhez most ismerkedem a kalória számlálással. Mozgás: heti 4 alkalommal 1,5 óra tánc.
  • csszabolcs
    csszabolcs Posts: 1 Member
    Options
    Sziasztok!

    Elkélne egy kis extra motiváció! Mennyire aktív ez a csoport?
    Célom egy laza 10-15kg ledobása, kalóriaszámlálással és futással.

    Motiváló csoportot keresek :)
  • Catubi
    Catubi Posts: 1 Member
    Options
    Sziasztok, van itt valaki :) ? Úgy látom 1-2 évre mindig leáll a fórum, pedig jó lenne motiválni egymást, én meg még új vagyok itt. Tetszenek a posztolt receptek. Ha itt vagytok írjatok! Béke, erő egészség! :)