Predstavite se! Introduce yourself!

Options
Bok! Ja sam Josipa. Rodjena sam u Zagrebu ali od malih nogu zivim u Londonu i sada sam trenutacno u Francuskoj gdje studiram :) Htjela bi upoznati vise Hrvata/Hrvatica iz cijelog svijeta!
Pusa :)

Replies

  • MimiCro
    MimiCro Posts: 96 Member
    Options
    ja sam Marita, iz Zadra.
    Preselila sam se privremeno u New Jersey 2012 god.
  • uk_angeldust
    uk_angeldust Posts: 241 Member
    Options
    Bok Marita!

    Hvala! Da li smijem pitati sta radis u NJ? JA se mozda slijedece godine preselim u L.A.! Kako ti je u Americi?

    Pozdrav!
  • aquitania
    aquitania Posts: 92 Member
    Options
    Haha, tek sam sad otkrila di je grupa! :D

    Ja sam Kora, rođena sam u Varaždinu, tam i odrasla, s 18 sam otišla u Njemačku na studij, i odlučila i ostati tu. Trenutno živim u Stuttgartu.

    Pozdrav,

    Kora :-)
  • uk_angeldust
    uk_angeldust Posts: 241 Member
    Options
    Bok Kora i hvala :)
  • shandi_b
    shandi_b Posts: 153 Member
    Options
    My Dad is Bosnian Croatian and my Mum is Aussie..... I have cousins and Aunts and Uncles that live in Zagreb and Munich. My Dad taught me a passion for the culture and food but unfortunately didn't teach me the language (apart from swear words!). Would love to make some friends on MFP that can keep my love of the food and culture alive. :)
  • uk_angeldust
    uk_angeldust Posts: 241 Member
    Options
    Feel free to add me Shandi! :) And welcome!
  • slavonka23
    slavonka23 Posts: 177 Member
    Options
    Weee :heart: tek sam sada vidjela ovu grupu :blushing:

    Ja sam Sanja... i iz Osijeka sam :smile:
  • uk_angeldust
    uk_angeldust Posts: 241 Member
    Options
    Dobrodosla Sanja! :)
  • wewillsee53
    Options
    Hi, ja sam Hrvatica i rodena sam u njemackoj di i zivim. Svake godine idem u posjetu rodbine u Split ali inace putujem u cjelom svjetu. Puno se privatno u mom zivotu dogodilo tako da sam se tjesila sa hranom. A jer nejde tako dalje evo me tu. Saljem svima veliki pozdrav
  • SlavicaNicovic
    SlavicaNicovic Posts: 1 Member
    Options
    Pozdrav prijatelji, rođena sam u Subotici, živim u Novom Sadu, ponosna sam mama troje dece, po zanimanju sam programer, imam svoje malo preduzeće.
    Posao kojim se bavim i činjenica da volim da kuvam, jedem i da se malo krećem zbog posla, me je dovela do situacije da sam u poslednjih 20 godina dobila 30 kg :(
    Nadam se da ću među vama naći podršku i da ćemo međusobno prevazići teške trenutke koji prate svaku veliku odluku u životu.
  • baabica
    baabica Posts: 11
    Options
    Pozdrav najboljoj grupi na svijetu.. Nadam se da se svi vasi ciljevi ispunjavaju jedan za drugim.. Ja sam na pocetku svog puta sa gubljenjem kilograma za koje je kriv sc i menza :D inace se zovem antonija i imam 24 godine, zivim u zagrebu.. studiram i volim sve sto vole mladi sto god to bilo :D toliko o meni i nadam se da se cujemo i bodrimo jos :D
  • ivonas3
    ivonas3 Posts: 1 Member
    Options
    I ja vas nasla :) zovem se Ivona i iz Rijeke sam
  • fitnes78
    fitnes78 Posts: 4 Member
    Options
    Cao ja sam Veljko, živim u Šapcu, rodjen u Zg, pozdrav svima. :) Dvoje dece, supruga, trening, posao...to mi je raspored