Replies
-
For most people, no, it is not a lot of money and it doesn't cost any different to eat healthy vs. unhealthy. However, for extremely poor people who can't even afford $100 a week or less for an entire family of 4, you definitely get more quantity and calories for your buck if you fill up the cart with cheap-o mac & cheese,…