We are pleased to announce that as of March 4, 2025, an updated Rich Text Editor has been introduced in the MyFitnessPal Community. To learn more about the changes, please click here. We look forward to sharing this new feature with you!

carreening

Replies

  • For two adults we spend between $50 and $80 a week, which also includes things like cat food and dish soap. My husband won't eat leftovers, so I've started just buying what we'll eat for a meal and maybe a leftover lunch for me each day.
Avatar