Home
›
ajvanyo
›
Replies
ajvanyo
Activity
Discussions
Replies
1
Replies
So ladybug. How are you getting that mix for $5 a lb? I went on to order that & its over $8 a lb. Am i missing something somewhere? Would love to try it. Also whats the benefit of pea protein? thanks
in
Protein powder with NO gluten, dairy, whey
Comment by
ajvanyo
August 2014
Activity
Discussions
Replies
1