We are pleased to announce that as of March 4, 2025, an updated Rich Text Editor has been introduced in the MyFitnessPal Community. To learn more about the changes, please click here. We look forward to sharing this new feature with you!

dede8826

Replies

  • It is more than $4 a day!! You have to buy the milk, the berries or whatever else you want to put in the drink. You can't just drink it plain, it is gross. And it never filled me up so I would end up eating lunch with it, so it was a very expensive drink at over $135 a month
Default Avatar