We are pleased to announce that as of March 4, 2025, an updated Rich Text Editor has been introduced in the MyFitnessPal Community. To learn more about the changes, please click here. We look forward to sharing this new feature with you!

latinqtpy

Replies

  • I am no Beach Body coach either, I agree 100%, it is pricey however when you do that math... it's more or less $4-$5 a day and that's what one might normally spend at Dunkin Donuts. It's delicious! It doesn't taste "diet" at all. I make mine with almond milk to give it more of a creamy effect. I add a cup of frozen…
Avatar