Atziņu top 5 par to, kā vislabāk notievēt...

Options
1) Fiksēt un reģistrēt tikpat kā ikvienu kumosu- lai sekotu līdzi apēstajam un dienas gaitā nemanāmi nesavāktos uij uij uij kCal...
2) Daudz daudz un vēl vairāk ūdens kā iepriekš rasts- iekšējie orgāni strādā, lai uzņemtās kalorijas nenogultos uz gurniem, bet veiksmīgi izvadītos...
3) Izlaist brokastis- ja no agra rīta neuzņem jaunu barības devu, tad organisms enerģijai sāk sadedzināt tauku rezervītes...
4) Augļu kokteilis ar paniņām pirms vakariņām- ja sanāk mājās pārnākt pavēlāk, iepriekš sagatavoju augļu kokteili, ko izdzert pa ceļam un tad nav tāds izsalkums, kad gribas aprīt visu kas virtuvē...
5) iespēja iemest aci citu panākumu stāstos un gūt motivāciju!!!!

Diēta ne tikai notievēšanai, bet dzīvesstilam!!!!!

Replies

  • puuka
    puuka Posts: 39 Member
    Options
    Varētu visam piekrist, izņemot par brokastīm! :)
    Esmu daudz lasījusi taisni pretējo, ja neēd, tad organisms sāk uzkrāt drošibai rezervīti. Mans organisms nekādi nespēj bez brokastīm!

    Visām pacietību savu mērķu sasniegšanā!
  • Ms_GM
    Ms_GM Posts: 2
    Options
    Es arī nespēju bez brokastīm!
    Liekas ka organismam šoks ka nedod ēst. Pirmā man gan ir liela kafija ar pienu, bet 2 h laikā pēc pamošanās noteikti ēdu brokastis!
  • lovalovadorn
    lovalovadorn Posts: 1 Member
    Options
    Manas brokastis ir ap plkst. 12.00,iepriekš izlīdzos ar kafiju. Nav pareizi it kā, bet klausu savam organismam, ja neesmu pamodusies, tad ar varu negrasos ēst.
    Visam iepriekšrakstītajam piebilstot, ir jauki ieviest kādu labu hobiju, katru vakaru ņmeos ar puķēm, laistu, kašņāju, kniebju zarus, ziedus, laistu utt, nav laika ēšanai! Prātā pavisam kas cits.
  • SandaMD
    SandaMD Posts: 1 Member
    Options
    Sveikas!
    Mani ieteikumi:
    1) Plānoju ēdienkarti visai nākamajai dienai iepriekšējā vakarā vai konkrētās dienas rītā. Visu nosveru un uzreiz savadu MFP. Atstāju pāris simtus kcal, ko dienas laikā izmantoju "snekiem"
    2) ogļhidrāti tikai no rīta un pusdienās
    3) augļi tikai līdz vakariņām
    4) ļoti piedomāju par samazinātu sāls daudzumu
    5) ja paredzēta ballīte, tad ballējos tikai ballītes laikā, nevis noraujos gan no rīta pirms, vai nākamajā dienā.

    Piekrītu pašam galvenajam. Nav runa par diētu, bet par dzīvesveidu.