We are pleased to announce that as of March 4, 2025, an updated Rich Text Editor has been introduced in the MyFitnessPal Community. To learn more about the changes, please click here. We look forward to sharing this new feature with you!

Light graze boxes

Amyskye123
Amyskye123 Posts: 30 Member
edited November 2024 in Food and Nutrition
mine arrives
Tomorrow! And they are only 3.99 a week :-) anyone ever tried??

Replies

  • socioseguro
    socioseguro Posts: 1,679 Member
    You can create your own and it will be cheaper
  • lilithsrose
    lilithsrose Posts: 752 Member
    I got a free graze box once. The snacks were nice and all, but I didn't feel like you got enough for the price you pay.
  • ndj1979
    ndj1979 Posts: 29,136 Member
    why not just make your own?
  • space_case
    space_case Posts: 89 Member
    are the 3.99 ones new? Mine were 6.99 and then they got rid of the 4 pack and only do 8 for 11.99. I do like them though.
  • wearmi1
    wearmi1 Posts: 291 Member
    yes I did them... expensive though for what you get. Some of the snacks were good, some were blah.
  • Francl27
    Francl27 Posts: 26,368 Member
    I love Graze, although I have too many snacks right now so it's been snoozed for months. For me it's worth the money usually though as I just can't make or find snacks that tasty anywhere else. I get the 8 snacks box ($10). I had no idea there was a $3.99 option?
  • lainy1979
    lainy1979 Posts: 173 Member
    I've had 2 Graze boxes a week for as long as I can remember. I have a Pure Box and a Breakfast Box. Well worth the money for me because I'm lazy :D
  • Amyskye123
    Amyskye123 Posts: 30 Member
    Yea you can get 3.99 ones for four snacks a week! Ahhhh I got my first one 2 weeks ago, so nice!!! I got a raspberry bake well! Ahhhhh xx
This discussion has been closed.